Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

30 sierpnia 2021

Bezglutenowe nowości marki Ocelio

0 186

Ocelio, marka bezglutenowych produktów poszerzyła swoją ofertę o nowe kategorie. Nowości wyróżniają się m.in. znakiem Przekreślonego Kłosa, który jest symbolem bezpiecznych produktów bezglutenowych oraz certyfikatem BIO (tzw. Euroliściem), którym świadczy o ekologicznej uprawie. Nowe kategorie produktowe to ryż, mieszanki piekarnicze, makarony oraz słodycze.

 

W asortymencie marki Ocelio znajdują się wyłącznie bezglutenowe produkty, a wśród nich także oznaczone certyfikatem BIO, bez laktozy oraz sprawdzające się w diecie wegetariańskiej i wegańskiej. Nowości marki Ocelio to przede wszystkim produkty oznaczone znakiem towarowym Przekreślonego Kłosa.

POLECAMY

Wśród nowych produktów oznaczonych znakiem Przekreślonego Kłosa znajdziemy m.in. mieszanki do wypieku jasnego i ciemnego chleba, które pozwolą delektować się smakiem domowego pieczywa, uniwersalną mieszankę piekarniczą, z pomocą której przyrządzimy pierogi lub inne ulubione dania, do których przygotowania niezbędna jest mąka. Dla wielbicieli włoskiej kuchni, marka Ocelio przygotowała dwa rodzaje bezglutenowych makaronów z mąki kukurydzianej i ryżowej – pióra oraz muszelki. Z łatwością wykorzystamy je do wszelkiego rodzaju sosów, zapiekanek i słodkich deserów. Każdego miłośnika słodkości z pewnością zainteresują również klasyczne krówki, charakteryzujące się wyjątkowym, mlecznym smakiem oraz charakterystyczną konsystencją, którą znamy od lat.

- Nowości, które wprowadziliśmy to wynik wnikliwej obserwacji rynku i głosów, jakie otrzymaliśmy od klientów. Po ponad rokuh wytężonej pracy nad marką i jej ofertą wiemy, jakich produktów oczekują nasi odbiorcy. Wierzymy, że produkty wysokiej jakości ze sprawdzonym składem sprostają oczekiwaniom klientów i kolejny raz udowodnią, że dieta bezglutenowa może być smaczna i ciekawa – mówi Karol Sadowski, Project Manager marki Ocelio.

Wśród nowości marki Ocelio z pewnością wyróżnia się bezglutenowy ryż. W ofercie marki dostępne są jego trzy rodzaje – ryż biały długoziarnisty w dużym opakowaniu 1 kg oraz półkilogramowe opakowania ryżu basmati oraz białego z upraw ekologicznych. Ziarenka ryżu są naturalnie bezglutenowe, jednak w procesie produkcji często bywają nim zanieczyszczone. Ryż marki Ocelio wyróżnia szczegółowy proces kontroli na każdym etapie produkcji, który sprawia, że nie jest narażony na zanieczyszczenie alergenem i pozostaje bezglutenowy.  

Ocelio zaktualizowało również ofertę bezglutenowych musli owsianych BIO. Każde z czterech rodzajów (z owocami jagodowymi, z czekoladą i kokosem, z ziarnami i chia oraz z jabłkiem i cynamonem) wyróżnia znak towarowy Przekreślonego Kłosa oraz certyfikat BIO. W ofercie marki pozostały wyjątkowe napoje roślinne oraz mieszanki do wypieku ciasta i pizzy.

Więcej na: www.ocelio.pl

Przypisy