BawMY się razem z Netto – nowa propozycja sieci dla rodzin z dziećmi

Newsy

Sieć handlowa Netto przygotowała kolejny pomysł na kreatywne zajęcia dla dzieci, w czasie obowiązywania akcji #zostańwdomu. Program „BawMY się razem z Netto”, stworzony wraz z Akademią BVB im. Łukasza Piszczka, zachęca do aktywnej zabawy i zdrowego trybu życia oraz rozprawienia się z nudą, przede wszystkim w czasie, gdy należy ograniczyć przebywanie na zewnątrz.

Spędzenie kolejnych tygodni w domowym zaciszu może stanowić duże wyzwanie, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jeśli dotychczasowe zabawy zaczynają nudzić, czas poszukać nowych i angażujących aktywności. W tym szczególnym czasie, warto włączyć do codzienności trochę ruchu. Aby zainspirować dzieci do zdrowego trybu życia, sieć handlowa Netto oraz Akademia BVB im. Łukasza Piszczka stworzyły specjalny program „BawMY się razem z Netto”. W ramach akcji przygotowane zostały ciekawe serie ćwiczeń, porad i wyzwań, które obudzą drzemiącego w każdym sportowego ducha. Zestawy ćwiczeń, które od piątku będą dostępne w kanałach społecznościowych Netto Polska, zostały zaplanowane tak, aby każdy, bez względu na wiek, z łatwością mógł wykonać je w domu.

W tym trudnym czasie, pragniemy wspierać klientów Netto nie tylko poprzez zapewnienie stałego dostępu do najpotrzebniejszych produktów. Doskonale wiemy, że spędzanie kolejnych dni w domu, staje się coraz trudniejsze. Dlatego chcemy podpowiedzieć dzieciom oraz ich rodzicom ciekawe i kreatywne sposoby, które sprawią, że ten czas będzie dużo przyjemniejszy. Tym razem wraz z Akademią BVB im. Łukasza Piszczka, przygotowaliśmy zestawy ćwiczeń i wyzwań dla najmłodszych. Jestem pewien, że zagwarantują one doskonałą sportową rozrywkę dla całej rodziny, a jednocześnie pokażą, że czas spędzony w domu nie musi być nudny. - mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska

POLECAMY

To nie jedyny pomysł Netto na spędzenie fantastycznego czasu w domu. Dyskonter wystartował również z kampanią „Masa Kreatywności”, w której klienci sieci w zamian za zakupy otrzymają saszetki z masą plastyczną Hey Clay. Kolorowa masa daje nieskończone możliwości świetnej i kreatywnej zabawy dla całej rodziny, pozwalając na lepienie własnych figurek, ozdób, a nawet biżuterii. Szczegóły i regulamin kampanii, a także wideoporadniki, gry ćwiczące skupienie i mnóstwo kreatywnych inspiracji znajdują się na stronie www.masakreatywnosci.netto.pl.

https://youtu.be/c4q4YaO0mjs

Netto z zaangażowaniem wspiera liczne projekty, mające na celu wspieranie rozwoju młodych sportowców. Od lipca 2019 r. sieć handlowa jest oficjalnym partnerem regionalnym klubu piłkarskiego Borussia Dortmund. W ramach współpracy, Netto wraz z klubem BVB oraz Akademią im. Łukasza Piszczka wspierają rozwój młodych sportowców, m.in. poprzez wspólną budowę pierwszej szkółki piłkarskiej klubu w Polsce, która ma szkolić przyszłe piłkarskie talenty.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI