Ajvar Podravka promowany przez Tomasza Jakubiaka i serwis Czytamy Etykiety

Newsy

Podravka wraz z Tomaszem Jakubiakiem oraz popularnym, opiniotwórczym portalem Czytamyetykiety.pl promują jeden ze sztandarowych produktów producenta – pastę warzywną Ajvar Podravka. Wspólne działania mają na celu dostarczenie konsumentom inspiracji na dania z wykorzystaniem Ajvarów Podravka.

Popularne portale społecznościowe, jak Instagram czy Facebook to prężnie rozwijające się serwisy, na których wiele osób szuka kulinarnych inspiracji. Social media to idealne miejsce, które łączy konsumentów z markami oraz znanymi osobowościami. Podobnie jest w przypadku cieszących się wiarygodnością opiniotwórczych portali, których wiedza i autorytet pomagają internautom dokonywać kulinarnych wyborów. Z tego potencjału skorzystała Podravka, producent past warzywnych Ajvar Podravka, który zaprosił do współpracy znanego kucharza, Tomasza Jakubiaka oraz portal Czytamyetykiety.pl.

Doskonały smak oraz naturalny skład past warzywnych, zainspirowały Tomasza Jakubiaka do przygotowania trzech autorskich przepisów na wyjątkowe i różnorodne dania z Ajvar Podravka. Pośród pomysłów, które zostały opublikowane na Facebooku i Instagramie znanego kucharza, są m.in. soczyste żeberka BBQ czy proste i szybkie danie z makaronem, Ajvar Podravka i sezonowymi szparagami. Z kolei w ramach wspólnych działań z popularnym portalem Czytamyetykiety.pl, powstały informacyjne infografiki, które w czytelny i atrakcyjny sposób prezentują najważniejsze benefity pasty warzywnej Ajvar Podravka. Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć je na stronie www.czytamyetykiety.pl oraz Facebooku i Instagramie serwisu.

POLECAMY

Pasty warzywne Ajvar Podravka dają nieskończenie wiele możliwości podczas przygotowywania szybkich i prostych dań oraz przekąsek. Swój doskonały smak i aromat zawdzięczają połączeniu najwyższej jakości papryk i bakłażanów dojrzałych w słońcu południowej Europy oraz starannie dobranej mieszance przypraw. Przygotowane w oparciu o oryginalne chorwackie receptury, nie zawierają konserwantów, aromatów i sztucznych dodatków. Dostępne są w sześciu smakach: Ajvar łagodny Podravka, Ajvar ostry Podravka, Ajvar BBQ Podravka, Ajvar z sosem chrzanowym Podravka oraz Ajvar z cebulką Podravka.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI