Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

25 sierpnia 2020

Ach, te nerwy!

0 300

Ciągły pośpiech, ciągły stres, a przed ważnymi wydarzeniami – jeszcze na dokładkę zżerająca trema… Jak tu funkcjonować w takich warunkach? Dawniej ludzie mieli chyba łatwiej i wiedli spokojniejsze życie…

Dawniej… Ludzie wcale nie mieli łatwiej. W zasadzie ciągle walczyli o przetrwanie: albo odpierali ataki najeźdźców, albo sami byli najeźdźcami i też się denerwowali, że coś może pójść nie tak. Mieli jednak swoich mędrców, którzy gotowali wywary z magicznej rośliny, zwanej różeniec górski. Już bowiem w czasach starożytnych zauważono, że wywar ten zwiększa odporność organizmu na czynniki stresogenne, wspierając układ nerwowy i immunologiczny. Ponadto pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu krążenia, zapewniając w ten sposób komórkom odpowiednią ilość tlenu i składników odżywczych. A ponieważ roślina ta występuje w wielu miejscach na świecie, więc pili ten wywar przed bitwą i Mongołowie, i Rzymianie, i Wikingowie, a najprawdopodobniej także waleczni Galowie. I dlatego dziś możemy sobie poczytać o tylu wspaniałych bitwach, a także o przygodach Asterixa i Obelixa.

Dzisiaj… Też mamy swoich mędrców, którzy potrafią dostrzec dobroczynne działania roślin. Rhodiola rosea (różeniec górski) 500mg to nowy produkt marki Aliness, który skutecznie wspomoże Twój organizm w walce ze stresem.

POLECAMY

Przypisy