Dołącz do czytelników
Brak wyników

Newsy

20 maja 2020

Rusza akcja „Wyzwanie #21dnidozdrowia z Florą ProActiv! Wesprzyj medyków” na Facebooku!
Dołącz do wydarzenia, by wesprzeć medyków w walce z koronawirusem i zadbać o swoje zdrowie

0 299

Pomóż medykom i już teraz dołącz do wydarzenia „Wyzwanie #21dnidozdrowia z Florą ProActiv! Wesprzyj medyków”, organizowanego na Facebooku. Każda deklaracja potwierdzająca za pomocą kliknięcia wzięcie udziału w wydarzeniu, to 1 złotówka, którą marka Flora ProActiv przekaże na wsparcie pracy służby zdrowia w walce z koronawirusem. Równolegle, przez kolejnych 21 dni, marka Flora ProActiv zachęcać będzie uczestników do podjęcia codziennych wyzwań – związanych ze zdrowym stylem życia i zbilansowaną dietą. Wszyscy Ci, którzy zdecydują się podjąć wyzwanie i podzielą się jego efektami w komentarzach pod postami, każdego dnia będą mieli szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody. Akcję marki Flora ProActiv wsparła m.in. Katarzyna Dowbor.

LINK DO WYDARZENIA:

https://www.facebook.com/events/937741693314442/

Odpowiednio zbilansowane posiłki oraz aktywność fizyczna to kluczowe elementy stylu życia, które pozwalają zachować zdrowie oraz utrzymać serce w dobrej kondycji – wie o tym marka Flora ProActiv, która od wielu lat dba o serca Polaków. W kontekście aktualnej sytuacji, marka Flora ProActiv startuje z akcją, której celem jest przekazanie środków finansowych na wsparcie służby zdrowia, a przy tym zachęcenie konsumentów do podjęcia wyzwania i zadbania o swoje zdrowie.

„Marka Flora ProActiv także dołącza do walki z pandemią koronawirusa i przekaże środki finansowe na wsparcie pracy medyków w tym wyjątkowym dla wszystkich czasie. By dodatkowo wzmocnić wydźwięk akcji, a także zmotywować konsumentów do wykorzystania czasu w domu na dbanie o siebie i wyrobienie zdrowych nawyków – naszą pomoc organizujemy w formie wydarzenia. Będzie można do niego dołączyć w dowolnym momencie w ciągu 21 dni trwania akcji, za pośrednictwem Facebooka. W ten sposób, każdy kto poprzez kliknięcie potwierdzi, że bierze udział w akcji, będzie miał okazję poznać codzienne wyzwania przygotowane przez markę Flora ProActiv i wygrać atrakcyjne nagrody, a także jednocześnie wesprzeć działania medyków. Za każdą deklarację dotyczącą dołączenia do wydarzenia, marka Flora ProActiv przekaże 1 zł na wsparcie służby zdrowia” – mówi Angela Konieczko, Brand Manager marki Flora.

Flora ProActiv – skuteczna pomoc w walce z cholesterolem

Cholesterol występuje w każdej komórce naszego ciała i odgrywa istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Jednak jego zbyt wysoki poziom we krwi może prowadzić do rozwoju chorób serca. Skuteczny sposób na to, by go obniżyć i utrzymać w zalecanej normie, to produkty Flora ProActiv, które zawierają sterole roślinne. Flora ProActiv, Flora ProActiv o smaku masła i Flora ProActiv Kardio mają także 100% roślinny skład.

Przypisy