2 czerwca br. rusza emisja akcji LiRoyal™. W planach 4,5 mln zł na rozwój marki.

Newsy

Spółka LiRoyal™, stworzona przez Piotra Liroya-Marca, który od wielu lat działa na rynku konopnym w Polsce, już 2 czerwca br. o godz. 16:20 wyemituje akcje w ramach emisji crowdfundingowej. Na sprzedaż będzie jedna seria akcji o łącznej wartości 4,5 mln zł. Pozyskane środki spółka planuje przeznaczyć na rozwój na polskim rynku, a w przyszłości planowana jest ekspansja na rynki europejskie oraz światowe.

- Polski rynek konopny ma szansę być kolejnym hitem eksportowym, o ile dołożymy starań by oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości. Przez wiele lat obserwowałem tę branżę, działałem w obszarach edukacji i legislacji, znam ją od podszewki. Markę LiRoyal™ założyłem z najlepszymi ekspertami, którzy podobnie jak ja w produkty konopne są zaangażowani od lat. Jakość, którą udało się nam uzyskać ma ogromny potencjał, którym chcemy podzielić się z każdym, kto tak jak my chce rozwijać rynek konopny w Polsce – mówi Piotr Liroy-Marzec, Prezes Zarządu, współwłaściciel LiRoyal™.

POLECAMY

Emisja akcji LiRoyal™ startuje w środę 2 czerwca br. o godz. 16:20 pod adresem emisja.liroyal.pl. Spółka wyemituje akcje o wartości 4,5 mln zł. Dla wszystkich inwestorów przewidziane są dodatkowe benefity, w tym m.in. zniżki na produkty LiRoyal™, boxy inwestora z produktami marki oraz limitowane kolekcjonerskie albumy Liroy’a z autografem.

Spółka LiRoyal™ dąży do jak najszybszego generowania zysku i jej celem jest wypłacić pierwszą dywidendę już w 2023 roku.

Lata doświadczeń i najlepsi eksperci

Współwłaścicielami LiRoyal™, oprócz Piotra Liroya-Marca, są również Patryk Działkowski i Maciej Sagal. Obaj mają doświadczenie w prowadzeniu biznesu w Polsce i na rynkach zagranicznych. Patryk Działkowski prowadzi firmę GoldGreen™, lidera w ekstrakcji i przygotowywaniu produktów konopnych opartych o kannabinoidy CBD, CBN czy CBG. Z kolei Maciej Sagal jest właścicielem systemu IT KingAPP®, czyli rozwiązania, które odpowiada za infrastrukturę IT oraz działania programistyczne, w tym m.in. system sklepowy, magazynowy, logistyczny oraz ERP produkcyjny.

Planowana oferta LiRoyal™ składa się 26 produktów. Większość z nich będzie sprzedawana w sklepie internetowym marki, ale także w wyspecjalizowanych sklepach stacjonarnych, zarówno polskich jak i zagranicznych. Są to m.in. olejki, susze, oraz zestawy stworzone z najwyższej jakości konopi Sativa Cannabis L pochodzącej z certyfikowanych upraw. Wkrótce do kupienia będą kolejne produkty. Jeszcze w 2021 roku planowane jest otwarcie stacjonarnego sklepu w Warszawie. Oferta podzielona będzie na segment B2C, a także B2B. Pierwszy obszar to handel z klientem końcowym. Drugi to dostarczanie produktów do starannie wybranych sklepów lub do sieci dystrybucyjnej oferującej odpowiedniej wielkości i jakości sprzedawców.

Strona emisji: emisja.liroyal.pl.

#####

O LiRoyal

LiRoyal S.A. to spółka, która oferuje produkty konopne najwyższej jakości. Aktualnie w ofercie firmy znajduje się 26 produktów w 3 kategoriach: olejki/suplementy, susze oraz jointy. Spółka będzie odpowiedzialna za sprzedaż hurtową i detaliczną, także we własnym sklepie internetowym LiRoyal.pl. Właścicielem 100% akcji spółki LiRoyal jest Global-Hempire.com S.A.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI