Dołącz do czytelników
Brak wyników

Na czasie

29 marca 2021

Wielkanocne zajączki z czekolady handmade

0 259

Wielkanoc to czas, kiedy chętniej od tradycyjnych tabliczek, sięgamy po różnorodne figurki czekoladowe. Polska manufaktura czekolady handamade, chocolu w swojej ofercie ma przepyszne zajączki wielkanocne w uwielbianych przez Polaków wersjach.

 

Postaw na prawdziwą czekoladę handmade

Wybierając doskonałą figurkę z czekolady, która będzie odpowiednia również dla najmłodszych, warto sięgnąć po jakościową, szlachetną czekoladę bez dodatków oleju palmowego czy wzmacniaczy smaków. Manufaktura chocolu tworzy swoje słodkości w 100% z naturalnej, najlepszej kuwertury czekolady. Dzięki temu, figurki czekoladowe są aksamitne, delikatne, nie topią się w dłoni, a przy tym charakteryzują się znakomitymi walorami smakowymi i aromatem, który potrafi wydobyć tylko długotrwała praca ludzkich rąk. Wyrabianie czekolady w chocolu zajmuje nawet 3 doby!

Biała, mleczna czy deserowa?

Marka chocolu w trosce o bogatą ofertę czekoladowych pyszności, przygotowała zajączki wielkanocne w trzech najbardziej lubianych wersjach. Na stronie https://chocolu.pl/ kupisz lśniące zajączki z białej, mlecznej i deserowej czekolady z dodatkiem jadalnego brokatu. Figurki zapakowane zostały w oryginalne opakowanie, które umożliwi stworzenie z nich pięknej dekoracji na świąteczny stół.

W ofercie manufaktury czekolad chocolu każdy miłośnik słodyczy znajdzie coś dla siebie. chocolu specjalizuje się w doskonałych czekoladach handmade z dodatkiem liofilizowanych owoców. Wychodzi również naprzeciw cukrzykom i osobom dbającym o linię – manufaktura wytwarza czekoladę bez dodatku cukru, czekolady proteinowe oraz czekoladę BIO! Oprócz zwykłych tabliczek, skusić może także czekolada łamana, sprzedawana w oryginalnych opakowaniach, naturalna rubinowa czekolada RUBY oraz linia czekolad premium Miiau.

Przypisy