Dołącz do czytelników
Brak wyników

Na czasie

5 listopada 2019

Tarte bakalie marki BackMit – domowa kuchnia w wersji smart

293

Pyszne i zdrowe bakalie to obowiązkowy składnik wielu domowych wypieków. Bogate w witaminy i minerały orzechy sprawdzają się jednak nie tylko jako dodatek do ciast, chleba czy bułek, ale również potrafią odmienić smak potraw wytrwanych, mięs i sałatek. Wystarczy do sosu, zupy lub panierki dosypać odpowiednią ilość migdałów, orzeszków arachidowych bądź ziaren słonecznika, a nabiorą one zupełnie nowego wymiaru. Warto jednak uprościć sobie życie i zamiast samodzielnie ucierać bakalie – sięgnąć po ich wygodną wersję w postaci tartych produktów marki BackMit.

 

POLECAMY

`

Proste oraz szybkie wzbogacanie smakowe i witaminowe potrwa – produkty tarte
Fot. VOG Polska

Tarte bakalie marki BackMit to propozycja, która stworzona została z myślą o wszystkich smakoszach – zarówno tych, którzy lubią spędzać w kuchni długie godziny, jak
i skracających czas gotowania do minimum. Orzechy laskowe, włoskie i arachidowe, migdały w wersji smart, czyli już starte i niewymagające czasochłonnej obróbki, pozwolą bowiem szybko i łatwo przygotować wyśmienite wypieki, odmienić smak ulubionej sałatki czy też dodać wyrazu klasycznej owsiance. Wystarczy sięgnąć po poręczne, szczelne opakowanie z tartymi bakaliami i dodać jego zawartość do ugniatanego ciasta, panierki czy przygotowywanego właśnie koktajlu. Mogą stanowić dodatek domowego pieczywa, a ich smakiem można urozmaicać zarówno deserowe bułeczki, jak i chleb. Klasyczne w smaku Tarte Migdały BackMit sprawdzą się z kolei w przypadku różnorodnych ciast. Łącząc je z serkiem mascarpone wykonamy przepyszną masę do tarty, czy biszkopta.

Wyjątkowe, tarte bakalie polecane są wszystkim tym, którzy z jednej strony preferują w kuchni wygodne i praktyczne rozwiązania, a z drugiej - szukają zdrowych produktów najwyższej jakości. Opakowania z logo BackMit kryją w sobie bowiem tylko najlepsze orzechy, pochodzące ze sprawdzonych upraw. Do tego przygotowywane są one z zachowanie szczególnej staranności i pakowane w szczelne, nieprzepuszczające światła torebki. Dzięki temu nie tracą cennych witamin ani składników odżywczych, a przy tym zachowują pełnię smaku nawet kilka tygodni po otwarciu. 

BM orzechy włoskie tarte

Masa netto: 200 g

Cena brutto: 13,69 zł

BM orzechy laskowe tarte

Masa netto: 200 g

Cena brutto: 13,69 zł

BM migdały tarte

Masa netto: 200 g

Cena brutto: 13,69 zł

BM Orzeszki arachidowe prażone tarte

Pojemność: 200g

Cena: 3,99

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VOG Polska Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 8

96-100 Skierniewice

www.vog.pl

Przypisy