Dołącz do czytelników
Brak wyników

Konferencje, kongresy, szkolenia

31 lipca 2017

Szansa dla Dietetyków z Polski na bezpłatny udział w prestiżowej konferencji EFAD w Rotterdamie

0 276

Stypendium skierowane jest do absolwentów oraz studentów studiów licencjackich lub magisterskich o kierunku Dietetyka/Żywienie człowieka, oraz do członków Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków lub Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Osoby zainteresowane bezpłatnym udziałem w konferencji mogą  ubiegać się o miejsca w następcy sposób: 

POLECAMY

  • Napisać list (max.300 słów) w języku angielskim dlaczego chcą wziąć udział w wydarzeniu, jaki jest ich cel oraz jak wykorzystają zdobytą wiedzę w trakcie konferencji;

Lub

  • Złożyć abstrakt na oficjalnej stronie konferencji EFAD, a następnie przesłać kopię aplikacji wraz z abstraktem e-mailem do California Prune Board Europe.

Oferta obejmuje; bilet na konferencję, zakwaterowanie oraz zwrot kosztów podróży. Aplikacje należy przesyłać najpóźniej do 1 września, za pośrednictwem adresu e-mail podanego na stronie California Prune Board Europe, w dziale dla dietetyków pod adresem:  www.californiaprunes.co.uk/resource-centre/hcp-nutritionist/

Przed aplikacją prosimy dokładnie zapoznać się ze szczegółową informacją w języku angielskim na temat warunków ubiegania się o miejsce na konferencji, na stronie internetowej pod powyższym adresem.

Nie zwlekaj. Decyduje kolejność przesłania zgłoszeń oraz zawartość merytoryczna aplikacji!

Więcej informacji o konferencji EFDA w Rotterdamie:  //efadconference.com/

Przypisy