Dołącz do czytelników
Brak wyników

Na czasie

5 lutego 2021

SPA w dobie pandemii, czyli: DIY Home SPA!
MATERIAŁY PRASOWE ARBONNE

91

Powiedzieć, że nastały trudne czasy dla wielu branż, to tak, jakby nic nie powiedzieć. Gabinety SPA należą do tej grupy, bo niestety mamy tu bezpośredni kontakt klienta z usługodawcą. Problemy dotykające przedsiębiorców, dotykają także i klientów. Klient ma jednak o tyle łatwiej, że przynajmniej może próbować radzić sobie we własnym zakresie. Jak zatem zorganizować sobie domowe SPA, które zrelaksuje, oczyści, odświeży i pobudzi – zarówno ciało, jak i umysł?

Zadbajmy o nastrój!

Doskonale wiemy, jaka muzyka dominuje w gabinetach SPA – delikatna, subtelna muzyka instrumentalna, połączona z odgłosami natury. Warto zaopatrzyć się w takie nagrania. W łazience powinien panować nastrojowy półmrok, dlatego wskazane są świece, a także kominki zapachowe. Do pojemniczka z wodą w kominku dodajemy kilka kropel Rescue & Renew Olejek lawendowy, marki Arbonne. Kolejne kilka kropelek powinno wpaść do przygotowanej wanny z rozkosznie ciepłą wodą… I tak oto łazienka zmienia się w prawdziwy gabinet SPA!

POLECAMY

Zaczynamy relaks!

Zanim jednak wejdziemy do wanny, wsypujemy do niej garść kryształków Rescue & Renew Oczyszczająca sól do kąpieli, marki Arbonne. Morska sól rozpuści się błyskawicznie, uwalniając wyciąg z mniszka lekarskiego, wspomagający proces oczyszczania, a także wyciąg z korzenia kurkumy, który pomaga skórze odzyskać blask. Za chwilę rozejdzie się też miły zapach bukietu olejków eterycznych – one także zostały ukryte w tych magicznych kryształkach! Relaksacyjna muzyka, nastrojowe światło, magiczne zapachy i oczyszczająca kąpiel – prawdziwe, domowe SPA!

Utrwalamy efekt!

Kiedyś oczywiście trzeba wyjść, ale nie oznacza to wcale końca magicznych zabiegów. Po opuszczeniu wanny sięgamy po Rescue & Renew Oczyszczający olejek do ciała, marki Arbonne. Delikatnie wcieramy go w ciało, robiąc sobie przy tym przyjemny masaż. Kompozycja olejków z pestek winogron oraz ziaren sezamu zapewni skórze właściwe nawilżenie, ujędrni ją i wygładzi.

 DIY Home SPA – z Arbonne się uda!

Przypisy