natura FOOD & beECO 2021

Już 17 września w łódzkiej Atlas Arenie rozpocznie się najważniejsze wydarzenie branży produktów ekologicznych w Polsce.

Konferencje, kongresy, szkolenia

XIV Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej „natura FOOD” oraz X Targi Ekologicznego Stylu Życia „beECO” to obowiązkowy punkt w kalendarzach wszystkich ekoentuzjastów. Wyznacznikiem jakości i ogromnej rangi tych wydarzeń jest zaufanie branży, która co roku z utęsknieniem oczekuje jesiennych targów. Przez trzy dni w Atlas Arenie będzie można zapoznać się z szeroką ofertą najwyższej jakości certyfikowanych produktów ekologicznych oraz produktów naturalnych, regionalnych i tradycyjnych wytwarzanych zarówno przez polskich, jak i zagranicznych producentów oraz przetwórców. 

Nie licząc świadomych konsumentów - miłośników bioproduktów i ekożywności – znaczną większość odwiedzających stanowić będą branżyści. Wśród nich producenci, przetwórcy, dystrybutorzy, importerzy oraz przedstawiciele: sklepów specjalistycznych, hurtowni spożywczych i wielobranżowych, żywności i napojów, rolnictwa ekologicznego, kosmetyków i środków czystości, maszyn produkcyjnych, opakowań i naczyń. To gwarancja udanych targów!

POLECAMY


W tym roku znów spotkamy się w Atlas Arenie. Jedna z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce doceniana była, przez odwiedzających imprezę, jako miejsce bezpieczne, które zapewniało komfortowe warunki do spotkania całej branży eko/bio produktów. Wielkim atutem hali jest jej lokalizacja. Nie tylko mieści się w położonej na skrzyżowaniu autostrad Łodzi, ale również w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego, co daje możliwość szybkiego i bezpiecznego dotarcia na imprezę ze wszystkich dużych ośrodków aglomeracyjnych w Polsce.

Atlas Arena i odbywające się w niej po raz kolejny targi staną się platformą wymiany doświadczeń oraz źródłem inspiracji niezbędnych przedsiębiorcom do funkcjonowania w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej. Dla wystawców, uczestników targów oraz zaproszonych gości z całego kraju odbędą się branżowe spotkania, konferencje oraz szkolenia poświęcone zagadnieniom handlu i marketingu, jak również warsztaty przeznaczone dla producentów produktów ekologicznych, lokalnych i tradycyjnych, właścicieli i pracowników sklepów oraz dla całej branży HoReCa. W bogatym programie wydarzeń towarzyszących pojawi się m.in. „Akademia Biokuriera”, przygotowana przez magazyn „Biokurier” w partnerstwie z Fairtrade Polska, szkolenia „Organic Media” czy „VI Forum Alergii” – panele dotyczące zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania, wzmacniania naturalnej odporności oraz zaburzeń tolerancji pokarmowej i alergii.

Nie zabraknie też kolejnej edycji prestiżowego konkursu, w którym do wygrania są „Złote Medale Targów natura FOOD & beECO”. Wyróżnienie, przyznawane od pierwszej edycji wydarzenia, cieszy się wysokim poważaniem zarówno wśród odbiorców targów jak i przedstawicieli branży. Jest symbolem najwyższej jakości, którym chętnie chwalą się wszyscy laureaci.

Atlas Arena, 17 – 19 września 2021 r. Do zobaczenia w Łodzi!

Więcej szczegółów publikowanych będzie na bieżąco na stronie naszego profilu Facebook.

Materiał z: https://www.naturafood.pl/informacje/25-natura-food-beeco-2021

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI