Międzynarodowe Targi Suplementów Diety i Żywności Funkcjonalnej

Na czasie

Targi odwołane na drugą połowe czerwca.

Szanowni Państwo

POLECAMY

w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo , w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju oraz rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego (z dnia 8.03.2020 r.) i zakazem organizowania imprez masowych z udziałem publiczności wydanym przez Wojewodę Mazowieckiego (10.03.2020r.)., informujemy że podjęliśmy trudną decyzję o zmianie terminu tegorocznej edycji Targów. 

Nasze wspólne bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Sytuacja jest dynamiczna i może się zmieniać, ale obserwując sytuację w branży targowej, zdecydowaliśmy się podjąć tę decyzję z wyprzedzeniem również dlatego, aby dać Państwu czas i możliwość na odpowiednie zaplanowanie logistyki związanej z udziałem w targach i uniknięcie niepotrzebnych kosztów.

Po wielu konsultacjach i rozmowach z przedstawicielami branży postanowiliśmy przesunąć termin targów na czas, w którym zagrożenie zostanie zminimalizowane. Nowy termin został ustalony na drugą połowę czerwca – jesteśmy w trakcie ustalania najbardziej dogodnego terminu z obiektem wystawienniczym EXPO XXI, niezwłocznie po potwierdzeniu daty zostanie ona opublikowana.

Mamy nadzieję na Państwa zrozumienie i współpracę w tych trudnych dla nas wszystkich okolicznościach. Jesteśmy przekonani, że w obliczu aktualnej sytuacji i w aspekcie naszego wspólnego bezpieczeństwa, jest to słuszna decyzja.

Do zobaczenia podczas WorldFood Poland ! 

NutraFood Poland jest pierwszym i na ten moment jedynym w Polsce wydarzeniem targowym dedykowanym sektorowi nutraceutyków, gdzie prezentowane są zarówno surowce i jak również produkty finalne – żywność i napoje funkcjonalne, suplementy diety i inne produkty o działaniu prozdrowotnym. Targi dedykowane są profesjonalistom z branży nutraceutyków, w tym producentom, ale także dystrybutorom, hurtownikom, importerom i eksporterom, pracownikom działu badania i rozwój, technologom żywności, specjalistom ds. zakupów, naukowcom i detalistom. 

NutraFood Poland odbywają się równolegle z największymi biznesowymi targami spożywczymi w Polsce - WorldFood Poland. Gwarantuje to dotarcie do tysięcy branżowych odwiedzających nie tylko z kraju, ale także zagranicy. Ubiegłoroczna, rekordowa edycja zgromadziła prawie 7000 uczestników z całego świata. Co istotne, aż 64% odwiedzających targi WorldFood Poland poszukiwało suplementów diety, odżywek oraz żywności funkcjonalnej.

Jako organizator wiodących biznesowych targów żywności i napojów w Polsce - WorldFood Poland - wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania zarówno wystawców, jak i odwiedzających wydarzenie. Coraz częściej poszukiwane były nie tylko gotowe wyroby, takie jak suplementy diety czy produkty o działaniu prozdrowotnym, ale również surowce do ich produkcji. Obecność targów NutraFood Poland wypełnia tę lukę na rynku i sprawia, że cała branża nutraceutyków ma szansę spotkać się w jednym miejscu, wymienić doświadczeniami oraz nawiązać istotne kontakty biznesowe. - mówi Agnieszka Szpaderska, Dyrektor Targów NutraFood Poland. 

Targi od pierwszej edycji cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno producentów, jak i odwiedzających. Wśród dotychczasowych wystawców wymienić można m.in. PK Components, Merkury SA, Olimp Labs, eWitaminy, HABIO, Starpharma, Colfarm oraz Purella Superfoods. Wśród odwiedzających nie zabrakło przedstawicieli aptek, drogerii, sklepów zielarskich, siłowni, klubów fitness, sieci handlowych, ale również dietetyków zainteresowanych nowościami produktowymi. 

Wydarzenie co roku wspierane jest także przez Krajową Radę Suplementów i Odżywek, która realizuje merytoryczne zagadnienia podczas konferencji tematycznych, odpowiadających na najważniejsze trendy rynkowe.

Więcej informacji na stronie www.nutrafood.pl oraz na info@nutrafood.pl. 

 

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI