JABŁKA NA TALERZU - sezon jesienno-zimowy to czas jabłek

Na czasie

Po orzeźwiającym i lekkim lecie, przyszła pora na jesień. Jedno jest niezmienne - jabłka wciąż będą królować - Bracia Sadownicy łączą siły z Elizą Mórawską-Kmitą, autorką bloga WhitePlate.com - żeby odczarować obraz swoich ulubionych owoców. Rusza kampania “Jabłka na talerzu”.
 

 

Jabłko na nowo
Jesień stoi jabłkami - to wtedy rozpoczyna się zbiór, a najbliższe miesiące to najlepszy moment na ich spożywanie. Na myśl o jabłkach, pierwsze co przychodzi do głowy to oczywiście szarlotka. Nie trzeba się jednak ograniczać tylko do ciasta lub surowych owoców. Sposobów na ich wykorzystanie jest o wiele więcej i Bracia Sadownicy chcą pomóc w ich odkryciu. 
Wspólnie z autorką bloga kulinarnego WhitePlate.com, przez całą jesień i zimę, będą inspirować i podpowiadać, jak ciekawie, a przede wszystkim smacznie wykorzystać polski skarb natury. “Razem z marką Bracia Sadownicy chcemy pokazać, że z jabłkami można dokonać w kuchni naprawdę niesamowitych rzeczy”mówi Eliza Mórawska-Kmita.

POLECAMY


Z tej okazji blogerka przygotowała autorskie przepisy, wykorzystując do tego nie tylko jabłka prosto z sadu, ale także soki i przeciery od Braci. Wspólnie odmienią oblicze niekiedy banalnego jabłka, dodając mu nowej popularności. Jesienno-zimowa pora zyska dzięki temu smak, kolor i rozbudzi apetyt na więcej.
Produkty idealne na chłodne wieczory W trakcie lata popularnością cieszyły się lekkie i orzeźwiające soki i lemoniady. Limitowane edycje Musującego jabłka oraz Letniego jabłka, powstałe w ramach akcji “Bracia i Maja dla pszczół” były idealnym sposobem, aby w naturalnie słodki, owocowo-ziołowy sposób ugasić
pragnienie i cieszyć się wakacyjnym smakiem.
Przyszła jednak pora jesieni i powrotu do obowiązków, a tym samym zmieniły się potrzeby konsumentów. Bracia Sadownicy mają oczywiście swoją odpowiedź na nie - i to nie jedną. Tłoczone jabłko to zdrowe i naturalne soki idealne na jesień. Dzięki tłoczeniu na zimno owoce nie tracą wartości odżywczych, będą więc dobrym uzupełnieniem codziennej diety. Jako szybka przekąska w ciągu zabieganego dnia sprawdzi się Gęste jabłko oraz Tarte jabłko. Pierwsze z nich to pyszne, gęste smoothie, drugie natomiast to owocowy mus wraz z chrupiącym musli - sprawdzi się także jako śniadanie czy podwieczorek. Na długie zimowe wieczory warto zaopatrzyć się w zapas Grzanego jabłka. Warto spożywać je podgrzane. To idealny sposób na naturalnie zdrowe rozgrzanie organizmu, czy po prostu
- na bezalkoholowy grzaniec.


Z troską o konsumenta i środowisko
Bracia Sadownicy zwracają uwagę na jakość swoich produktów. Na każdym etapie produkcji dbają o to, żeby wszystko odbywało się w odpowiedni sposób. Efektem tego są zdrowe, naturalne i smaczne produkty, które odpowiadają na potrzeby konsumentów i podbijają ich serca.
W procesie produkcji ważna jednak jest nie tylko jakość - równie istotna dla Braci jest troska o środowisko. Dlatego wszystkie działania, które podejmują są z nim zgodne. Marka od lat dba o pomagające im w sadzie zwierzęta. Ostatnio postanowili zachęcić do tego szerszą grupę odbiorców i przeprowadzili ogólnopolską kampanię “Bracia i Maja dla pszczół”.


***


Bracia Sadownicy to polska firma, która na rynku jest od 2017 roku. Ale wszystko zaczęło się dużo wcześniej, kiedy w 1905 r. pradziadek Józef dotarł do Śmiłowic i zaczął uprawiać warzywa, a później owoce. Przekazując swoją wiedzę z pokolenia na pokolenie, dzisiaj tytułowi bracia, czyli Adam i Paweł uprawiają jabłka, które
stanowią bazę dla ich soków, napojów i przekąsek. Wszystko to w zgodzie z naturą, bez dodatkowych konserwantów, ulepszaczy i słodzików. A przede wszystkim z dbałością o środowisko. Sad w Śmiłowicach to sad przyjazny ptakom, pszczołom, biedronkom i innym owadom. Jak mówią Bracia Sadownicy - owoce same o siebie dbają, mają swoje naturalne sposoby. A Bracia im tylko w tym pomagają

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI