II Kongres Pediatryczno-Żywieniowy

Konferencje, kongresy, szkolenia

Odbędzie się w formie online 14 listopada 2020 roku.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w II Kongresie Pediatryczno-Żywieniowym, który odbędzie się w formie online 14 listopada 2020 roku.

POLECAMY

Konferencja poświęcona jest tematyce pediatryczno-żywieniowej, związanej z odżywianiem dzieci, zarówno w wieku szkolnym, jak i przedszkolnym. Zaplanowany jest dzień wykładowy, podczas którego odbędzie się również sesja prac wykładowych i plakatowych uczestników aktywnych.

Tegoroczne wydarzenie traktować będzie m. in. o powiązaniach między zespołem metabolicznym oraz otyłością występującymi wśród dzieci i młodzieży, o przyczynach i powikłaniach cukrzycy występującej u dzieci, o zaburzeniach metabolicznych i ich związku z mikrobiotą jelitową.

Podczas II Kongresu Pediatryczno-Żywieniowego odbędzie się również wykładowa oraz plakatowa sesja prac własnych – możliwość zgłoszenia chęci udziału w wydarzeniu w formie aktywnej trwa do końca sierpnia.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia: https://kongres.eletive.pl/

Miło nam Państwa poinformować, że Food Forum objeło patronatem medialnym to wydarzenie a Organizatorzy Kongresu Pediatryczno-

Żywieniowego przygotowali 10% rabat na udział w drugiej edycji wydarzenia!

kod rabatowy: UTYT35SQ

Uwaga! Kod rabatowy ważny jest do 30 września 2020 r.

Z dietetycznymi pozdrowieniami

Komitet Organizacyjny

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI