Huel Black Edition

Na czasie

Huel, najszybciej rozwijająca się marka żywieniowa na świecie, odpowiada na potrzeby konsumentów dążących do osiągnięcia noworocznych celów.

Po czterech latach informacji zwrotnych od klientów, Huel wydaje nowość Black Edition. Ze zredukowaną ilością węglowodanów, wysoką zawartością białka i bez sukralozy.

- Huel, najpopularniejsza europejska marka produktów odżywczych, ogłasza pojawienie się Huel Black Edition. Nowa formuła proszku dołącza do istniejącej podstawowej oferty proszków Huel, odpowiedzialnych za zrewolucjonizowanie nawyków żywieniowych na całym świecie. Po otrzymaniu opinii klientów szukających sprytnych rozwiązań żywieniowych powstała specjalna edycja, zawierająca o połowę mniej węglowodanów, 40 g stuprocentowego białka roślinnego i zero sztucznych słodzików, jednocześnie zapewniająca kompletny pod względem odżywczym posiłek.

POLECAMY

Nowy proszek zapewnia klientom większy wybór i elastyczność, dzięki czemu mogą dopracować różne style życia i cele. Niezależnie od tego, czy zmieniają wymagania żywieniowe, czy zwiększają harmonogramy treningów, Huel Black Edition jest odpowiedzią na podejście do noworocznych postanowień w zdrowy i zrównoważony sposób. Kompletność pod względem odżywczym oznacza, że każda porcja Huel Black Edition zawiera wszystkie 26 niezbędnych witamin i minerałów, a także dobrze zrównoważone białka, węglowodany, błonnik, kwasy tłuszczowe omega-3 i -6, których organizm potrzebuje każdego dnia. Dzięki Huel można mieć pewność, ciało nie zostanie pozbawione wartościowych składników odżywczych, nawet wtedy, gdy dzień jest przepełniony spotkaniami, od rana jesteś w biegu lub wychodzisz z siłowni i potrzebujesz szybkiego, wygodnego jedzenia, aby zmaksymalizować swój dzień.

Huel Black Edition został wyprodukowany przy użyciu zrównoważonych składników, takich jak białko grochu, siemię lniane, białko z brązowego ryżu, słonecznik i kokos, co zapewnia doskonały profil aminokwasowy i dobrą równowagę niezbędnych tłuszczów. Rewolucyjna formuła zawiera pro i prebiotyki, a kombucha i ekstrakt z zielonej herbaty zostały wprowadzone dla dodatkowych naturalnych składników odżywczych.

Julian Hearn, współzałożyciel firmy Huel, wyjaśnia: „Uwielbiamy naszych Hueliganów, a jednym z głównych zasad firmy Huel jest uszczęśliwianie klientów, co prowadzi nas do ekscytujących innowacji w zakresie nowych produktów. Wysłuchaliśmy opinii i z dumą ogłaszamy wprowadzenie na rynek nowego proszku Huel Black Edition”.

Huel Black Edition jest dostępny w dwóch pysznych smakach: wanilia i czekolada. Opracowana przez zarejestrowanych dietetyków formuła Huel Black Edition jest wegańska, bezglutenowa, o naturalnym smaku i słodkości, zawierająca mniej niż 5g cukru na porcję. Każda torebka zawiera 17 posiłków o okresie przydatności do spożycia wynoszącym dwanaście miesięcy. Dzięki wykorzystaniu odmierzonych porcji z jednego opakowania, powstaje minimalna ilość odpadów.

Proszek Huel Black Edition jest dostępny wyłącznie na stronie huel.com. Sugerowana cena detaliczna: 130 złotych.

Dostępny wyłącznie na stronie: www.pl.huel.com

O HUEL:

Misja Huel, określana jako „Przyszłość żywności”, polega na tworzeniu kompletnej pod względem odżywczym, wygodnej i niedrogiej żywności o minimalnym wpływie na zwierzęta i środowisko. Brytyjska marka została współzałożona w 2015 roku przez przedsiębiorcę Julianta Hearn'a i znanego eksperta żywieniowego Jamesa Colliera. Huel jest obecnie najlepszą europejską marką produktów odżywczych i najszybciej rozwijającą się marką produktów odżywczych na świecie, sprzedając ponad 1,5 miliona posiłków miesięcznie.

Każdy produkt Huel zawiera starannie dobraną mieszankę owsa, białka grochu, siemienia lnianego, białka brązowego ryżu, MCT z kokosa, oleju słonecznikowego oraz mieszanki witamin i minerałów na zamówienie. Huel jest w 100% wegański (przyjazny dla środowiska i zwierząt), bogaty w białko (148g na 2000 kalorii), błonnik (35 g), zawiera zaledwie 4,6 g cukru na 2000 kalorii (bez dodatku cukru), bardzo wygodny, wymaga minimalnego opakowania i ma okres trwałości 12 miesięcy (zero marnotrawstwa żywności!).

Każdy produkt jest kompletny pod względem odżywczym i zawiera zalecaną równowagę białka, węglowodanów, błonnika i tłuszczów. Gwarantuje także co najmniej 100% „dziennych zalecanych ilości” wszystkich 26 niezbędnych witamin i minerałów (przez Unię Europejską) oraz wszystkich 27 niezbędnych witamin i minerałów (normy w USA).

Wraz z siedmioma odmianami proszku Huel (w tym wersją bezglutenową), Huel wprowadził na rynek szereg produktów kompletnych pod względem odżywczym, w tym wygodną formę gotową do picia dostępną w trzech smakach oraz pierwszą na świecie pełnoziarnistą muesli i bar on-the-go, który stanowi idealną przekąskę.

Odwiedź Huel:

Instagram: @huel @huelusa @huel_de @huelglobal

Twitter: @gethuel @huelusa

Strona internetowa: www.huel.com

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI