Finał Plebiscytu “Dietetyk Roku 2017” na Kongresie Food Forum 7.10.2017

Konferencje, kongresy, szkolenia

Dietetyk.pl to największy portal zrzeszający dietetyków w Polsce. Już ponad 1000 dietetyków posiada tam swoje wizytówki, a pacjenci umawiają się na wizyty za pomocą kalendarzy online. Z dniem 11 sierpnia 2017 na portalu ruszyły wybory “Dietetyka Roku 2017”. Jest to pierwszy plebiscyt, w którym to pacjenci i klienci wyłonią najlepszych dietetyków w Polsce. A jest o co walczyć! Oprócz nagród ufundowanych przez Partnerów, na laureata czeka także bon o wartości 5000 zł na wycieczkę z Biurem Podróży ITAKA w dowolne miejsce na świecie. 

Zasady Plebiscytu są bardzo proste. Każdy dietetyk, który posiada darmową wizytówkę na portalu www.dietetyk.pl wraz z ustawionym zdjęciem profilowym i uruchomionym kalendarzem online może wziąć udział w głosowaniu. Na jego profilu znajduje się przycisk za pomocą, którego pacjenci mogą oddawać głosy. Udział w Plebiscycie zarówno dla dietetyków jak i pacjentów jest całkowicie bezpłatny.

POLECAMY

Zwycięży dietetyk, który do 30 września zbierze największą liczbę głosów. Kluczem do sukcesu będzie mobilizowanie za pomocą mediów społecznościowych zadowolonych pacjentów do oddawania głosów.

Oficjalna gala podsumowująca I edycję Plebiscytu Dietetyk Roku 2017 odbędzie się podczas III Narodowego Kongresu NOWATORSKIE METODY LECZENIA NADWAGI I OTYŁOŚCI organizowanego przez Food Forum. 7 października nagrody laureatom wręczy osobiście Michael Kacprzak - prezes i założyciel portalu Dietetyk.pl. Food Forum jako partner Plebiscytu oraz organizator Kongresu ufundował darmowe wejściówki dla laureatów Plebiscytu wraz z osobami towarzyszącymi.

Szczegóły Plebiscytu oraz aktualny ranking dietetyków dostępny jest na stronie: //dietetyk.pl/dietetyk-roku-2017

Partnerami Plebiscytu “Dietetyk Roku 2017” są TiqDiet oraz Biuro Podróży ITAKA.

Przypisy

    POZNAJ PUBLIKACJE Z NASZEJ KSIĘGARNI