Dołącz do czytelników
Brak wyników
bezpłatny webinar

Jak wybrać suplement diety idealnie dopasowany do naszego stylu życia i potrzeb organizmu?

 
WEBINAR ON-LINE
60 min szkolenia
Bezpłatny
udział w webinarze

Wybór dobrego suplementu diety nie jest łatwą rzeczą. Wielu z nas zastanawia się, pod jakim kątem oceniać preparaty i na jakiej podstawie wybrać ten, który wpłynie pozytywnie na nasz organizm i pomoże zrealizować cel, jaki chcemy osiągnąć.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakich składników potrzebuje nasz organizm i jak świadomie dobrać optymalny suplement diety, ten webinar jest dla Ciebie!

Zapraszamy Cię na spotkanie, podczas którego rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące wyboru preparatu idealnie dopasowanego do potrzeb organizmu!

Partner merytoryczny:

Do udziału w webinarze zapraszamy dietetyków, farmaceutów i wszystkie osoby świadomie dbające o swoje zdrowie!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, który suplement diety wybrać dla siebie lub jaki produkt polecić swoim klientom, to nasze spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

Czego dowiesz się
podczas webinaru?

  • Jakie wymagania stawia prawo przed producentami suplementów diety?
  • Jak producenci realizują wymagania rynku?
  • Kto odpowiada za skład produktu i deklarację na etykiecie suplementu?
  • Co oznaczają różnego rodzaju znaki na opakowaniach?
  • W jaki sposób produkty są weryfikowane?
  • Czego wspólnie oczekujemy od suplementów diety?
  • Jak zmienia się rynek i w jaką stronę będzie zmierzał?
  • Jak wybrać najbardziej optymalny suplement diety dla Ciebie i Twoich klientów?

Co zyskasz dzięki udziałowi w webinarze:


skorzystasz z wieloletniego doświadczenia eksperta, dzięki czemu dowiesz się, na co należy zwracać w pierwszej kolejności uwagę przy wyborze odpowiedniego preparatu

zestawienie wartościowych suplementów diety z informacją o wskazaniach do ich stosowania i odpowiednim dawkowaniu

szansę na włączenie się do dyskusji i zadawanie pytań ekspertowi

pakiet odpowiedzi na najtrudniejsze pytania dotyczące suplementów diety,

dostęp do artykułu dotyczącego optymalnej suplementacji w okresie jesienno-zimowym autorstwa mgr Karoliny Konopnickiej oraz Kompendium odporności!

Pobierz
bezpłatne materiały

Prowadzący:

mgr MACIEJ JASKÓLSKI

Farmaceuta z wykształcenia i zamiłowania. Od ponad 6 lat pracujący w przemyśle farmaceutycznym, a jednocześnie praktykujący aptekarz. Połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką daje efekt dobrych i polecanych produktów na rynku. Obecnie Product Manager w nowej marce OSAVI, której celem jest napędzanie przyszłości suplementów diety.

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!

Wydarzenie jest organizowane przez redakcję wiodącego magazynu z zakresu zdrowego odżywiania dla dietetyków i konsumentów o wysokim poziomie świadomości żywieniowej – Food Forum. To największe na polskim rynku wydawniczym czasopismo o zdrowym odżywianiu współtworzone przez specjalistów. Publikujemy artykuły z dziedziny żywienia: dietetyki, psychodietetyki, dietetyki sportowej, a także nauk medycznych, dla lekarzy specjalizujących się w łączeniu terapii farmakologicznych ze wsparciem żywieniowym, oraz lekarzy gastrologów, internistów, pediatrów, diabetologów, ginekologów, endokrynologów.

Kontakt

POTRZEBUJESZ SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI?

Klaudia Mikołajczyk
Product Manager
tel. 502 238 021
klaudia.mikołajczyk@forum-media.pl

Marka OSAVI powstała z potrzeby stworzenia nowej propozycji dla osób zainteresowanych zdrowym i aktywnym trybem życia. Produkujemy suplementy diety, które są przygotowywane na bazie odpowiednio dobranych składników. Przy ich tworzeniu zwracamy uwagę na optymalne wykorzystanie zasobów przyrody i kierujemy się prawami ekonomii cyrkularnej. Oznacza to, że każdy nasz produkt wywiera minimalne piętno na środowisku.

Aby osiągnąć ten cel, przyjęliśmy rygorystyczną politykę zrównoważonego rozwoju. Starannie dobieramy dostawców oraz innych partnerów biznesowych i weryfikujemy, czy także i oni w racjonalny sposób pozyskują surowce, wdrażają proekologiczne rozwiązania i szanują ludzką pracę. Współpracujemy wyłącznie z podmiotami, które otrzymały certyfikaty zgodności z najwyższymi standardami.

Katalog naszych produktów jest bardzo zróżnicowany. Oferujemy kwasy tłuszczowe, witaminy, minerały oraz inne preparaty uzupełniające, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Każda pozycja znajdująca się w asortymencie OSAVI przechodzi szereg testów prowadzonych zarówno przez nas, jak i uznane instytucje. Do sprzedaży dopuszczamy wyłącznie bezpieczne dla zdrowia preparaty, które uzupełnią niedobory składników odżywczych.