Dołącz do czytelników
Brak wyników

Konferencje, kongresy, szkolenia

17 kwietnia 2019

Kongres Food Forum 2019 Dietoterapia w chorobach cywilizacyjnych
ŻYWIENIE | PROBIOTYKOTERAPIA | SUPLEMENTACJA

333

Zapraszamy Was na nasze największe wydarzenie w roku 2019, w trakcie którego najwybitniejsi eksperci zaprezentują i omówią najważniejsze wyniki badań, dotyczące dietoterapii, probiotykoterapii i suplementacji w najbardziej problematycznych jednostkach chorobowych!

  • Kongres Food Forum to nasze największe wydarzenie i jedyna taka okazja w roku, aby w wyjątkowej oprawie poznać najważniejsze doniesienia naukowe, dotyczące żywienia w specyficznych, aktualnie badanych na świecie, jednostkach chorobowych.
  • Jest to niepowtarzalna okazja, aby na jednej scenie zobaczyć i wysłuchać najlepszych specjalistów z dziedziny dietetyki, ekspertów celowanej probiotykoterapii i suplementacji.
  • Wszystkie doniesienia medyczne i dietetyczne, które poznasz na Kongresie, odnoszą się do schorzeń najczęściej występujących w gabinecie dietetyka – eksperci krok po kroku zaprezentują najskuteczniejsze metody ich leczenia i rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości z nimi związane.
  • Przekonasz się, jak w świetle najnowszych badań, prowadzona przez Ciebie dietoterapia, probiotykoterapia i suplementacja wpływa na leczenie pacjenta – wrócisz z Kongresu z konkretnymi wskazówkami najwybitniejszych specjalistów – zarówno dietetyków praktyków, jak i lekarzy medycyny.

Sprawdź program i dołącz do grona uczestników już teraz na: kongres-dietoterapia.pl

Przypisy