Dołącz do czytelników
Brak wyników

Konferencje, kongresy, szkolenia

17 kwietnia 2019

Konferencja Food Forum
WIELOSTRONNE WSPARCIE DIETETYCZNE W REDUKCJI MASY CIAŁA

392

Zostań uczestnikiem naszej kwietniowej konferencji, podczas której uczestnicy zdobędą wartościową i praktyczną wiedzę na temat skutecznej dietoterapii oraz wielopoziomowego wsparcia procesu odchudzania! 13 KWIETNIA 2019 POZNAŃ MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE.

KONFERENCJA ODCHUDZANIE W PRAKTYCE – WIELOSTRONNE WSPARCIE DIETETYCZNE W REDUKCJI MASY CIAŁA - to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego uczestnicy zdobędą wartościową i praktyczną wiedzę na temat skutecznej dietoterapii oraz wielopoziomowego wsparcia procesu odchudzania.

POLECAMY

  • Szukasz aktualnej i rzetelnej wiedzy potwierdzonej badaniami oraz praktyką ekspertów?
  • Zależy Ci na tym, aby dowiedzieć się jak skutecznie prowadzić swoich pacjentów przez cały proces dietetyczny podczas redukcji masy ciała?
  • Chciałbyś poznać gotowe schematy postępowania z pacjentem, począwszy od diagnozy, przez interpretację zleconych badań, do konkretnych planów żywieniowych?

Nie czekaj i zgłoś się już dziś na specjalistyczną konferencję dietetyczną „ODCHUDZANIE W PRAKTYCE – WIELOSTRONNE WSPARCIE DIETETYCZNE W REDUKCJI MASY CIAŁA” , podczas której wybitni specjaliści – praktycy poprowadzą prelekcje zawierające kompleksowe wskazówki postępowania w terapii nadmiernej masy ciała - gwarantujemy wysoką dawkę merytoryki i praktycznej wiedzy!

Sprawdź program i dołącz do grona uczestników już teraz na konferencja-dietoterapia.pl

Przypisy