Dołącz do czytelników
Brak wyników

Konferencje, kongresy, szkolenia

6 grudnia 2019

Konferencja DIETOTERAPIA W ZABURZENIACH HORMONALNYCH I METABOLICZNYCH – NAJNOWSZE DONIESIENIA DIETETYCZNE

270

UWAGA ZMIANA TERMINU KONFERENCJI! 17 października 2020 roku zapraszamy Cię do Poznania, na kolejną Konferencję organizowaną przez nasze czasopismo!

Szanowni Państwo,

jako Redakcja czasopisma Food Forum informujemy, że Konferencja „Dietoterapia w zaburzeniach hormonalnych i metabolicznych – najnowsze doniesienia dietetyczne”, która miała odbyć się 14 marca 2020 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich
została przełożona.

POLECAMY

Decyzję tę podjęliśmy w toku konsultacji z naszymi prelegentami, partnerami i ekspertami, mając na względzie Państwa ewentualne obawy w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju.

Podążając za rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 2 marca 2020 roku i nadzwyczajnymi okolicznościami spowodowanymi przez COVID 19 zapraszamy Państwa na tegoroczną edycję Konferencji w nowym terminie: 
17 października 2020 r., Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań.

Uprzejmie przepraszamy za niedogodności wynikające z tej decyzji, jednak zdrowie i bezpieczeństwo każdego uczestnika jest w tym wypadku dla nas wartością nadrzędną.

Mamy nadzieję, że decyzja którą podjęliśmy spotka się z Państwa zrozumieniem  i zobaczymy się z Państwem na konferencji w nowym terminie. Jednocześnie informujemy, że dotychczasowe zapisy i opłaty automatycznie przechodzą na nowy termin konferencji.

W razie potrzeby, prosimy o kierowanie ewentualnych zapytań na skrzynkę e-mail: konferencje@forum-media.pl

____________________

Konferencja DIETOTERAPIA W ZABURZENIACH HORMONALNYCH I METABOLICZNYCH to wydarzenie podczas którego otrzymasz praktyczną wiedzę na temat najskuteczniejszych metod dietoterapii, zalecanej diagnostyki, a także celowanej probiotykoterapii i suplementacji w najczęstszych oraz coraz częściej diagnozowanych zaburzeniach hormonalnych i metabolicznych. Nasi prelegenci pomogą Ci zrozumieć mechanizmy stojące za sukcesem dietoterapii w trudnych przypadkach pacjentów, abyś wykorzystując ich wiedzę i doświadczenie stawał się coraz lepszym specjalistą, będącym w stanie znaleźć rozwiązanie problemu nawet w najbardziej złożonych przypadkach. Podczas tego wydarzenia zdobędziesz najaktualniejszą wiedzę oraz sprawdzone przez specjalistów metody wielokierunkowego postępowania terapeutycznego, które z powodzeniem wdrożysz w swoim gabinecie. Poznasz sprawdzone schematy i metody postępowania z pacjentem, począwszy od diagnozy, przez interpretację zleconych badań, po konkretne, sprawdzone plany żywieniowe.

Chcesz wejść w swojej pracy z pacjentem na wyższy poziom i być na bieżąco z naukowymi doniesieniami naukowymi?

Dołącz do nas na Konferencji DIETOTERAPIA ZABURZEŃ HORMONALNYCH I METABOLICZNYCH, bo ten event jest właśnie dla Ciebie.

Konferencja „Dietoterapia w Zaburzeniach Hormonalnych I Metabolicznych – najnowsze doniesienia dietetyczne”

UWAGA, TERMIN KONFERENCJI ULEGŁ ZMIANIE: 17 październik 2020, POZNAŃ

MIĘDZYNARODOWE  TARGI POZNAŃSKIE

Program: http://www.konferencja-dietoterapia.pl/#program

Prelegenci: http://www.konferencja-dietoterapia.pl/#prelegenci

Rejestracja: http://www.konferencja-dietoterapia.pl/#wezudzial

Przypisy