Dołącz do czytelników
Brak wyników

Konferencje, kongresy, szkolenia

6 grudnia 2019

Konferencja DIETOTERAPIA W ZABURZENIACH HORMONALNYCH I METABOLICZNYCH – NAJNOWSZE DONIESIENIA DIETETYCZNE

136

UWAGA ZMIANA TERMINU KONFERENCJI! 6 czerwca 2020 roku zapraszamy Cię do Poznania, na kolejną Konferencję organizowaną przez nasze czasopismo!

Szanowni Państwo,

jako Redakcja czasopisma Food Forum informujemy, że Konferencja „Dietoterapia w zaburzeniach hormonalnych i metabolicznych – najnowsze doniesienia dietetyczne”, która miała odbyć się 14 marca 2020 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich
została przełożona.

Decyzję tę podjęliśmy w toku konsultacji z naszymi prelegentami, partnerami i ekspertami, mając na względzie Państwa ewentualne obawy w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju.

Podążając za rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 2 marca 2020 roku i nadzwyczajnymi okolicznościami spowodowanymi przez COVID 19 zapraszamy Państwa na tegoroczną edycję Konferencji w nowym terminie: 
6 czerwca 2020 r., Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań.

Uprzejmie przepraszamy za niedogodności wynikające z tej decyzji, jednak zdrowie i bezpieczeństwo każdego uczestnika jest w tym wypadku dla nas wartością nadrzędną.

Mamy nadzieję, że decyzja którą podjęliśmy spotka się z Państwa zrozumieniem  i zobaczymy się z Państwem na konferencji w nowym terminie. Jednocześnie informujemy, że dotychczasowe zapisy i opłaty automatycznie przechodzą na nowy termin konferencji.

W razie potrzeby, prosimy o kierowanie ewentualnych zapytań na skrzynkę e-mail: konferencje@forum-media.pl

____________________

Konferencja DIETOTERAPIA W ZABURZENIACH HORMONALNYCH I METABOLICZNYCH to wydarzenie podczas którego otrzymasz praktyczną wiedzę na temat najskuteczniejszych metod dietoterapii, zalecanej diagnostyki, a także celowanej probiotykoterapii i suplementacji w najczęstszych oraz coraz częściej diagnozowanych zaburzeniach hormonalnych i metabolicznych. Nasi prelegenci pomogą Ci zrozumieć mechanizmy stojące za sukcesem dietoterapii w trudnych przypadkach pacjentów, abyś wykorzystując ich wiedzę i doświadczenie stawał się coraz lepszym specjalistą, będącym w stanie znaleźć rozwiązanie problemu nawet w najbardziej złożonych przypadkach. Podczas tego wydarzenia zdobędziesz najaktualniejszą wiedzę oraz sprawdzone przez specjalistów metody wielokierunkowego postępowania terapeutycznego, które z powodzeniem wdrożysz w swoim gabinecie. Poznasz sprawdzone schematy i metody postępowania z pacjentem, począwszy od diagnozy, przez interpretację zleconych badań, po konkretne, sprawdzone plany żywieniowe.

Chcesz wejść w swojej pracy z pacjentem na wyższy poziom i być na bieżąco z naukowymi doniesieniami naukowymi?

Dołącz do nas na Konferencji DIETOTERAPIA ZABURZEŃ HORMONALNYCH I METABOLICZNYCH, bo ten event jest właśnie dla Ciebie.

Konferencja „Dietoterapia w Zaburzeniach Hormonalnych I Metabolicznych – najnowsze doniesienia dietetyczne”

UWAGA, TERMIN KONFERENCJI ULEGŁ ZMIANIE: 6 czerwca 2020, POZNAŃ

MIĘDZYNARODOWE  TARGI POZNAŃSKIE

Program: http://www.konferencja-dietoterapia.pl/#program

Prelegenci: http://www.konferencja-dietoterapia.pl/#prelegenci

Rejestracja: http://www.konferencja-dietoterapia.pl/#wezudzial

Przypisy