Dołącz do czytelników
Brak wyników

Konferencje, kongresy, szkolenia

13 marca 2020

BIOEXPO Warsaw – rośnie w siłę!

192

8-10 października 2020 r. w Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO.

Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO Warsaw to jedyne wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane tylko branży ekologicznej. Targi mają charakter stricte biznesowy i są doskonałą platformą do dialogu pomiędzy producentami a kupcami, właścicielami sklepów specjalistycznych oraz hurtowni spożywczych i wielobranżowych. Kolejna, druga edycja wydarzenia, odbędzie się w terminie
8-10 października 2020 r. w Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO.

POLECAMY

 

Targi BIOEXPO Warsaw dopiero za siedem miesięcy, a swój udział w wydarzeniu potwierdziło już blisko 150 firm. Ponad 80% z nich to firmy, które brały udział w premierowej edycji targów, a pozostałe 20% stanowią nowe firmy, zarówno krajowe jak i zagraniczne. Zapisy do udziału w BIOEXPO Warsaw trwają zaledwie od 3 miesięcy, a powierzchnia wystawiennicza wykupiona przez firmy pod stoiska to już 70% całości zaaranżowanej przestrzeni w roku 2019 – mówi Agata Szczepaniak Dyrektor Projektu. Obserwujemy zwiększone zainteresowanie naszym wydarzeniem ze strony firm z Europy (Włoch, Hiszpanii, Francji, Czech, Bułgarii, Litwy i wielu innych) oraz z krajów azjatyckich.

Do grona wystawców organizator zaprasza przedstawicieli sektorów: żywności i napojów, rolnictwa ekologicznego, kosmetyków i środków czystości, biodegradowalnych i kompostowalnych opakowań oraz naczyń do serwowania, maszyn produkcyjnych, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów dla zwierząt domowych, a także start’upy oraz instytucje wspierające i okołobiznesowe (m.in.: jednostki certyfikujące).  W pierwszej edycji na targach BIOEXPO Warsaw zgromadziło się blisko 220 wystawców z Polski, Włoch, Niemiec, Holandii, Grecji, Sri Lanki, Turcji czy Bangladeszu oraz 9000 odwiedzających z branży i sektora handlu. Dużą grupę odwiedzających stanowili również kupcy z zagranicy uczestniczący w programie Hosted Buyers, m.in., z Niemiec, Ukrainy, Białorusi, Litwy.

Najważniejsze wydarzenia i atrakcje towarzyszące BIOEXPO Warsaw 2020:

  • Kongres BIOEXPO, realizowany przez Polską Izbę Żywności Ekologicznej-Partnera Strategicznego Targów
  • PROGRAM HOSTED BUYERS
  • STREFA NOWOŚCI, w której zaprezentowane zostaną produkty innowacyjne, które zostały wprowadzone na rynek w roku 2020 lub zostaną wprowadzone do końca 2020 r.
  • KONKURS NA NAJLEPSZY PRODUKT PREZENTOWANY PODCZAS TARGÓW

Szczegółowe informacje o wydarzeniu, a także materiały z poprzedniej edycji imprezy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.bioexpo.pl.

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Agata Szczepaniak

Dyrektor Projektu

a.szczepaniak@warsawexpo.eu

602 52 99 99

Ptak Warsaw Expo

Międzynarodowe Centrum Targowo - Kongresowe

Al. Katowicka 62

05-830 Nadarzyn

Godziny otwarcia targów:

8.10.2020 godz. 10.00 – 18.00

9.10.2020 godz. 10.00 – 18.00

10.10.2020 godz. 10.00 – 17.00

Rejestracja B2B/bezpłatny bilet

https://bioexpo.pl/rejestracja-b2b/

Program Hosted Buyers

https://bioexpo.pl/hosted-buyers/

Lista wystawców

https://bioexpo.pl/katalog-wystawcow/

Lista wystawców 2019

https://bioexpo.pl/wp-content/uploads/2020/03/wystawcy.pdf

Przypisy