Dołącz do czytelników
Brak wyników
Artykuły

Odpowiedzi na 4 najczęstsze pytania dot. żywienia rocznego...

Każda mama powinna je znać!

Mimo że dieta dziecka po 1. roku życia jest już bardzo urozmaicona, to warto pamiętać, że mały brzuszek nadal ma wyjątkowe wymagania żywieniowe. Roczniak potrzebuje nawet do 6 razy więcej pewnych składników odżywczych niż dorosły (na kilogram masy ciała)! Jak zadbać o prawidłową dietę dziecka, które nadal intensywnie rośnie i ma nieposkromioną chęć poznawania świata? Poznaj odpowiedzi na 4 ważne pytania!

22 lipca 2019

Kalendarium
Newsy

Kwiecień/maj 2019

Suplementy diety są niezwykle popularne, jednak czy stosowanie ich na własną rękę jest bezpieczne? W najnowszym numerze omawiamy te specyfiki, odwołując się do przepisów polskiego prawa oraz stawianych im wymogów.

Luty/marzec 2019

Osoby stosujące dietę bezglutenową codziennie mierzą się z wieloma wątpliwościami dotyczącymi składów produktów. W najnowszym numerze staramy się rozwiać najczęstsze wątpliwości w tym zakresie.

Grudzień 2018/styczeń 2019

Zbilansowana dieta stanowi istotne wsparcie w leczeniu choroby Hashimoto i niedoczynności tarczycy. Sprawdź, na jakie elementy zwrócić uwagę podczas układania diety dla pacjentów z chorobami tarczycy.

Kinga Bober
Weronika Walęcik-Kot
Małgorzata Słoma
Joanna Dronka-Skrzypczak
Angelika Kargulewicz
Iwona Ignyś
Bartosz Kulczyński
Denim Jan Sporny
Polecamy
Zaufali nam