Zamień chemię na jedzenie

Bator_Zamien chemie na jedzenie_popr 2

Julita Bator

Zamień chemię na jedzenie

 

Pierwsza książka o tym, jak jeść bez chemii i nie zbankrutować.

 

Julita Bator była pewna, że jej dzieci urodziły się chorowite i nigdy nie uda się im uniknąć częstych wizyt u lekarza ani masy antybiotyków. Okazało się jednak, że wystarczy zmienić sposób żywienia – jedzenie naprawdę może leczyć.

 

Teraz sama piecze chrupiący chleb i przeciera soczyste pomidory. Wcale nie zajmuje jej to dużo czasu ani nie kosztuje zbyt wiele. Gdy wszyscy wokół uważają, że od „produktów jedzeniopodobnych” nie ma ucieczki, ona łamie ten stereotyp. Funduje swojej rodzinie pyszne i zdrowe jedzenie, chroniąc ją przed rakiem i cukrzycą.

 

Tym osobistym doświadczeniem dzieli się z Tobą w książce. Podpowiada, które produkty są bezpieczne, a których trzeba unikać. Podaje też proste przepisy na tanie i zdrowe potrawy, które możesz przygotować z produktów dostępnych w pobliskim sklepie. Już teraz możesz zrobić pierwszy krok na nowej drodze życia bez chemii. A dalej będzie już tylko zdrowiej!

 

Ważna i potrzebna książka. Mama, która wzięła odpowiedzialność za zdrowie swoich dzieci i swojej rodziny. Popieram i  polecam!

Agnieszka Maciąg - mama Michała i Helenki J

 

Chcemy mieć dobry sprzęt grający czy doskonały samochód, a kupujemy kiepskie jedzenie! Warto poświęcić trochę czasu, by dowiedzieć się, co naprawdę jemy i czym karmimy nasze dzieci.

Małgorzata Kalicińska

3 komentarzy do Zamień chemię na jedzenie

 1. Martyna pisze:

  Dobrze, że tego typu książka trafi do szerszego odbiorcy, może „zdrowa żywność” przestanie wreszcie być symbolem ekscentryczności. Pani Bator w ciekawy i prosty sposób pisze o tym, co w żywności szkodzi i jak zamienić chemię na jedzenie, czyli szkodliwą żywność na nieszkodliwą lub chociaż mniej szkodliwą.

 2. monisa pisze:

  Znalazłam ciekawy kanał, gdzie mówi ktoś bez ogródek o tym co się je i czy jest to zdrowe lub szkodliwe. Co o tym sądzicie, dla mnie całkiem fajne. Wiele można się dowiedzieć. Myślę że może się to przydać

  https://www.youtube.com/user/tomehoppl

 3. kate pisze:

  Książka rewelacyjne!! polecam!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>