O redakcji

REDAKTOR NACZELNA
Karolina Zientarska-Łaciak
karolina.zientarska@forum-media.pl
 
REDAKTOR PROWADZĄCA
dr dietetyki Angelika Kargulewicz
angelika.kargulewicz@food-forum.pl
 
 
REDAKTOR MERYTORYCZNA
dr n. biol. Partycja Szachta
pszachta@vitaimmun.pl
 
KIEROWNIK SPRZEDAŻY I MARKETINGU
Mariola Zmitrowicz
mariola.zmitrowicz@forum-media.pl
tel. 607 563 894
 
SEKRETARZ REDAKCJI
Anna Waberska
anna.waberska@forum-media.pl
 
REKLAMA
Roland Paprzycki
roland.paprzycki@forum-media.pl
tel. 502 237 938
 
MANAGER MARKETINGU I SPRZEDAŻY
Katarzyna Wachowiak-Rajewska
katarzyna.wachowiak-rajewska@forum-media.pl
Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań