O czasopiśmie

Czasopismo specjalistyczne o żywności i żywieniu

Pierwsze na rynku wydawniczym czasopismo eksperckie poświęcone wyłącznie zagadnieniom żywności i żywienia. Mamy ambicję kształtować opinie dotyczące kwestii żywieniowych, zajmować się edukacją żywieniową, poszerzać fachową wiedzę o żywności i żywieniu, oceniać wartość żywieniową dostępnych na rynku produktów.

Odbiorcy:

  • Dietetycy i specjaliści żywności i żywienia w gabinetach, klinikach, centrach odchudzania, gabinetach kosmetycznych, centrach fitness, salonach odnowy biologicznej, klubach sportowych, placówkach zbiorowego żywienia, szkołach, przedszkolach, przedsiębiorstwach, jednostkach wojskowych, itp.
  • Konsumenci o wysokim poziomie świadomości żywieniowej.
  • Studenci i kadra naukowa na wydziałach związanych z żywnością i żywieniem, nauczyciele w szkołach o profilu gastronomicznym i spożywczym. 
  • Przedstawiciele działów marketingu i PR oraz menedżerowie i dyrektorzy ds. jakości w przedsiębiorstwach produkujących żywność.
  • Właściciele firm cateringowych i lokali gastronomicznych

Wydawcą czasopisma jest Forum Media Polska Sp. z o.o., specjalizujące się w dostarczaniu branżowej wiedzy. Więcej: www.forum-media.pl 

POBIERZ DARMOWE MATERIAŁY

Kształtowanie kobiecej sylwetki – czy dieta ma płeć?
Format: pdf - 472 KB
Pobierz plik
Interpretacja wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka
Format: pdf - 793 KB
Pobierz plik
Diagnostyka zespołu jelita przesiąkliwego.
Format: pdf - 252 KB
Pobierz plik
Piszą dla nas:
Partnerzy:
Forum Media Polska
ul. Polska 13
60-595 Poznań